Věrnostní program

Proč je dobré mít u nás založený účet?

PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY VĚRNOSTNÍ SLEVA

Po registraci budete zařazeni do našeho věrnostního slevového programu, systém vám automaticky přidělí 5 % slevový kupón , a poté už můžete získávat jen ještě větší slevu 10 %!

Šetříme Vám čas i peníze

Náš systém za Vás pokaždé automaticky vyplní objednávkový formulář.

Pravidla pro poskytnutí věrnostní slevy


1.
Zaregistrujte se

před první objednávkou rozvozu se nezapomeňte registrovat. Registraci proveďte kliknutím na Pobočka Praha 4 - Pankrác, nebo Pobočka Praha 5 - Stodůlky. Registrovat se můžete také pomocí svého google profilu.

2.
Nezapomeňte být přihlášení

před každou objednávkou se přesvědčte, že jste přihlášení, abychom uskutečněný obrat načetli právě vám. Přihlásit se můžete pomoci tlačítka „přihlásit“ na naší rozvozové stránce.
3.
Řekněte si o věrnostní kartu

s věrnostní kartou získáte vyšší věrnostní status rychleji. Díky kartě se vám budou načítat i obraty uskutečněné nejen online, ale i u nás v restauraci. Zažádat o kartu můžete pomoci tlačítka níže.
5% sleva
Bronzový status

Bronzový status získáte, pokud součet vašich nákupů dosáhne částky minimálně 5 000 Kč v období 12 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 5%*.
7% sleva
Stříbrný status

Stříbrný status získáte, jakmile součet vašich nákupů přesáhne částku 20 000 Kč v období 12 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 7%*.
10% sleva
Zlatý status
Zlatý status získáte, jakmile součet vašich nákupů přesáhne částku 30 000 Kč v období 12 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 10%*.
* pro udržení získaného statusu je zapotřebí, aby registrovaný uživatel uskutečnil alespoň jeden nákup v minimální hodnotě 300 Kč v průběhu následujících 6 kalendářních měsíců od získání věrnostního statusu.
Nemáte ještě účet?
KONTAKT
Siemensova 2716/2, 155 00 Praha 13 - Stodůlky
+420 777 429 889
Hvězdova 1280/27, Praha 4 - Pankrác
+420 777 954 666
Pondělí - Neděle: 11:00 - 21:00

ROZVOZ

Rozvoz po Praze od 11:00 do 21:00
©Yumitime s.r.o.
Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Jeho dalším používáním s tímto souhlasíte. Více informací
Beru na vědomí
hello world!
starclosehomeclock-omap-markergiftphonebarsenvelopeautomobileshopping-basketcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram