Věrnostní program

Proč je dobré mít u nás založený účet?

PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY VĚRNOSTNÍ SLEVA

Po registraci budete zařazeni do našeho věrnostního slevového programu, systém vám automaticky přidělí 5 % slevový kupón , a poté už můžete získávat jen ještě větší slevu 10 %!

Šetříme Vám čas i peníze

Náš systém za Vás pokaždé automaticky vyplní objednávkový formulář.

Pravidla pro poskytnutí věrnostní slevy
Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po REGISTRACI. Pokud již registrovaní jste, vždy se prosím přihlaste do svého účtu, kde se Vám zobrazí výše dosažené slevy.

Po registraci budete zařazeni do našeho věrnostního slevového programu, systém vám automaticky přidělí 5 % slevový kupón , a poté už můžete získávat jen ještě větší slevu 10 %!

Slevová pravidla:

Ověření zákazníci: Jakmile u nás nakoupíte celkem za 5000,- Kč, budete mít na následující nákupy SLEVU 2 %, kterou uvidíte v přehledu Vašeho účtu.
Bronze: Jakmile u nás nakoupíte celkem za 10000,- Kč, budete mít na následující nákupy SLEVU 5 %, kterou uvidíte v přehledu Vašeho účtu.
Silver: Jakmile u nás nakoupíte celkem za 20000,- Kč, budete mít na následující nákupy SLEVU 7 %, kterou uvidíte v přehledu Vašeho účtu.
Gold : Jakmile u nás nakoupíte celkem za 30000,- Kč, budete mít na následující nákupy SLEVU 10 %, kterou uvidíte v přehledu Vašeho účtu.
Slevy se počítají za součet nákupů za posledních 12 měsíců (ze zaplacených, nevrácených objednávek).
Věrnostní slevy se nesčítají, platná je vždy ta vyšší ze slev.

Věrnostní slevy mohou být poskytnuty pouze registrovaným koncovým zákazníkům. V případě, že se zákazník nepřihlásí, nákup se do věrnostního programu nezapočítá.

Výši aktuální slevy si můžete zkontrolovat po přihlášení: MŮJ ÚČET

Pokud nejste přihlášeni, vidíte běžné ceny. Musíte se přihlásit, abyste viděli akční ceny podle výpočtu Vašich předešlých nákupů.
Nemáte ještě účet?
KONTAKT
Siemensova 2716/2, 155 00 Praha 13 - Stodůlky
+420 777 429 889
Hvězdova 1280/27, Praha 4 - Pankrác
+420 777 954 666
Pondělí - Neděle: 11:00 - 21:00

ROZVOZ

Rozvoz po Praze od 11:00 do 21:00
©Yumitime s.r.o.
Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Jeho dalším používáním s tímto souhlasíte. Více informací
Beru na vědomí
hello world!
starclosehomeclock-omap-markergiftphonebarsenvelopeautomobileshopping-basketcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram